Čas Vám nikdo nevrátí...

Srpen 2018

"I talk to you"

25. srpna 2018 v 0:12 | Elle |  Proud myšlenek
- I talk to you -

Za chvíli to bude rok, co jsem se od blogování odpojila.
Měla jsem (mám stále) toho nějak moc :D Teď si vše tak nějak znova nachází své místečko, vše se usazuje, dá-li se to tak popsat.

Překvapuje mne, že se člověk dostane ze dne na den na úplné dno, tedy, myslí si to. A pak... Pak se vyšvihne ještě výš, než kdy byl. Musím přiznat, že každý kopanec mne posiluje více a více, protože mne vždy nutí jednat s ještě větší vervou a mít více odhodlanosti se nevzdávat.

(Zdroj: pinterest.com)

Hodně se toho změnilo.
Některé věci se nezměnily.
Ano, stále jsem masochistický workoholik. Bohužel. Jediná věc, kterou bych na sobě chtěla změnit. Nutně. Jsou i jiné věci, které by potřebovaly upravit, ale ty nejsou tak do očí bijící.
Prototože... A já to vím! Protože život není o práci! :( Ale jelikož jsem fakt asi magor, tak v tom pokračuji.

Po mateřské, ihned s nástupem na rodičovskou dovolenou, jsem se vrátila zpět do práce. Nj, moji zaměstnavatelé jsou vážně zlatí. Umožnili mi si s sebou brát malou a dokonce mne v případě potřeby vozili z domu přímo do práce. Tomu se říká servis, až jsem valila oči, vážně. Nebojte, zase to s prací u nich nepřeháním 1 nebo 2 dny v týdnu. Takový relax.
Začala jsem totiž znovu podnikat, zatím je to taková haha sranda, beru to jako koníček a vážně se to začíná rozjíždět. Sice ne v oboru, ve kterém jsem vždy chtěla podnikat, protože jsem stále přizdisráč a stále si myslím, že nemám dostatečný talent na uskutečnění svého snu - kráva, co? Ano, jsem. Možná to je tím, že nemám k tomu zpětnou vazbu a nedělám proto nic, to bude jádro pudla. Někde v sobě vím, že to přece se mnou nemůže být tak zlé, jednou určitě zkusím i tohle. Musím.
Také jsem tento měsíc riskovala a zafinancovala jsem kamarádovi částečně rozšíření jeho podniku, 30% zisk každý měsíc, doufám, že se mu bude alespoň další 3 roky dařit :D
Mám v plánu strašně moc věcí, ty se ještě musí vytřídit a rozmyslet, udělat plán a tak.

Začala jsem šetřit úplně jiným způsobem, než jsem byla zvyklá a dokonce mě to baví více, než předchozí způsob. Je to více motivující, tedy pro mne.
Víte, při mateřské a poté na rodičáku ženské přehodnocují snad všechno ve svém životě. Došlo mi, že šetřím špatně. Pokud bych v tuhle chvíli a v tuhle dobu, ve které jsem, šetřila i nadále stejným způsobem, nakonec by mi nic nevycházelo, nic. Žila bych z měsíce do měsíce a doufala, že bude zakázka nebo v práci odměna. Takhle 100% vím, že se nemusím vůbec stresovat.

Nooo, a od října znova na VŠ. Snad už to studium dokončím. Jsem asi ten nejhorší student, kterého znám. Kdybych VŠ nutně nepotřebovala proto, abych mohla zůstat v práci, už by mě tam neviděli, nikdy :D

(Zdroj: pinterest.com)

Je toho strašně moc, o čem bych mohla psát a o čem psát i postupně budu :)
Už se totiž konečně tvoří čas na psaní.

Lidi, věřte, ať jste v jakémkoli srabu, vždy se z něj dá něco vytěžit a vy můžete vždy povyrůst o kousek :) Věřte tomu, vím o čem mluvím :)

*Elle*