Čas Vám nikdo nevrátí...

"Konec cesty"

10. června 2017 v 20:13 | Elle |  Téma Týdne
- "Konec cesty" -

(12. února 2017)

Přeji si, vrátit čas. Kdyby to šlo. Vrátit se o 10 let zpět. Vrátit se a vědět vše, co vím teď.
Změnila bych všechno, ač to, co se za těch posledních 10 let událo, nelituju - chtěla bych začít předchozích 10 let trochu jinak.

Žij. Prosím tě, žij. Žij tak, abys toho nelitovala a pokud toho budeš chtít litovat, nelituj, posunulo tě to tam, kde jsi teď! Ano, můj nejvíc nejlepší, vím a vzpomínám na tvá slova.
Vzpomínám na Tebe často, pořád, stále. Jako kdyby jsi nikdy neodešel. Neodešel jsi, jsi stále tady a stále mi připomínáš, proč pokračuji ve tvé, v naší cestě, ač už dávno skončila.
Vím, že ta cesta už má jiný směr, než jsme chtěli. To se stává, když je člověk na jeden velký sen sám.
Spoustu let mi trvalo, než jsem začala sama dýchat.

Chtěla bych se vrátit a být znova šťastná. Ještě jednou.
Na tuhle cestu už nikdy nenaskočím a dnes to už stoprocentně vím. Vím, že se musím nadechnout a vyjít znova jiným směrem. Jít, s jiným, velmi těžkým závažím, s tebou, v hlavě, po boku.. Do doby než zemřu? Do doby než se znova cesta změní.

(Zdroj: pinterest.com)

Mám našlápnuto. A stále uvažuju, zda-li touhle cestou chci jít. Zda mi to za to stojí. Abych znova dokazovala, že za něco stojím, abych dokázala, že nejsem člověkem, kterým ve skutečnosti nejsem.
Vím, že lidé dělají chyby, i já je dělám. Nechápu jediné, proč za ty chyby musí dlouho poté ještě trpět, když udělali vše, aby je napravili nebo změnili svůj směr, aby se ty samé chyby nikdy neopakovaly.

Půjdu cestou, kde štěstí nenajdu. Kde nenajdu to, co tak dlouho hledám. Vrátí mě to zpět do období, kdy se lidé učí dýchat. A nejsem si jistá, jestli to chci. Jestli chci znova tohle zažít.

*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama