Čas Vám nikdo nevrátí...

"Slyšíš ten zvuk?"

8. ledna 2017 v 21:35 | Elle |  Téma Týdne
- "Slyšíš ten zvuk?" -

Zlomeného srdce?
Slyšíš, jak lámeš člověka na dvě poloviny? Znovu..
Otevíráš staré rány, které stále bolely. Rozřezáváš nové, které budou bolet ještě dlouho.
Zasloužím si to?

(zdroj: youtube.com: Junge Junge - Run Run Run ft. Kyle Pearce)

Myslela jsem, že jsem sama. Sama na všechno. Sama na všechno uvnitř sebe.
Nejsem.

V těch nejhorších chvílích, kdy padáte na dno, kdy se brodíte v blátě a nemůžete se nadechnout... Objeví se někdo, kdo o Vás stojí, kdo má o Vás strach, čeká až se ozvete, objeví se, když pláčete, obejme, když už nemůžete dál.

Pravý charakter lidí poznáte až ve chvíli, kdy se vše pokazí a oni Vás drží.

Jsem jim za vše nesmírně vděčná. Za to co pro mě dělají.
Nikdy, nikdy jim to nebudu moci plně vynahradit.

Každý den se děsím pouze jediné věci. Večera, noci. Spánku.
Nechci být v těchto chvílích sama. Udělala bych cokoli, abych nebyla.
Nespím.
Nejím.
Moje myšlenky mě děsí.
Ač jsem ráda za všechny ty lidi okolo sebe. Nevím jak dál.
Znova se budu muset odrazit, naučit se chodit, usmívat se.
Stačilo tak málo, abych spadla sem dolů.

Bojím se. Sama sebe. Mého života. Osudu.

Děkuju.

Děkuju všem, kteří jsou se mnou od 29.12.2016. Kteří si se mnou volají, třeba i do 4 do rána (babička). Kteří mě nutí jíst, jít vůbec na záchod a zvedaj mě v kuchyni z podlahy, když mám histerák (Aleš). Kteří ihned, co skončí v práci, volají, jestli něco nepotřebuji a jestli nechci někoho vedle sebe, podívat se na film, mlčet, mluvit, kouřit jedno cígo za druhým (Kuba). Kteří trpí mé výkřiky v mesengeru (Tonda). Kteří prožívají něco velmi podobného, ale jsou silnější (Eliška). Kteří tak nějak tuší, že něco není v pořádku a můj pokus o návrat do práce, mění na akutní převoz do krizového centra (kolegyně, zástupkyně a Honza). Kteří mě vytáhnou na film (Dušan)...

Bylo mi řečeno, že toho má dost, že jsem neudělala hezké vánoce, že to kvůli mě není doma stromeček a vše nachystáno.
Bylo mi řečeno, že se mnou být nemůže, protože nemůže mít děti a nechce mi tím kazit život.
Vytahoval věci, které jsou 4 roky staré. Za které jsem tehdy vážně mohla (nebo nemohla, protože jsem se o něm znova dozvěděla věci, které... Které jsem nemohla prostě jen tak přejít).
Vyčítal mi, že to kvůli mě nemá dokončenou žádnou střední školu!
Říkal mi, že můžu za všechno já, protože se našemu vztahu vůbec nevěnuju.
Žeprý si našel vlastní byt, žeprý měl našetřeno cca 27tisíc a že se odstěhoval. (A já chtěla po 3 dnech, kdy jsem o něm nevěděla vůbec nic, jít na policii a vyhlásit ho jako nezvěstného).

Pořád to nějak nepobírám.
Před vánocemi věděl, že toho mám spoustu do práce a dost mě tlačil čas a když jsem se ho ptala, jestli mi pomůže, hrál na PC hry. Děti, těch mám v práci hafo, zas mít život bez dětí bych zvládla, a ani by mi to nevadilo.
Kolem vánočních stromečků jsme šli a já se ho ptala, jestli nevezmeme nějaký. Nechtěl. A pak mi vyčítal, že to kvůli mě nestihl žádný sehnat! Nechápu.
To, že jsme se rozešli před 4 lety, na nějakou dobu a každý měl někoho jiného, to mi bude předhazováno do konce života? To jen já tehdy chtěla jít dál? I on měl někoho jiného. A to nemluvím o tom, že se tahal s jinou, ještě když jsme byli spolu a zapíral mi ji. Dokonce i svému kamarádovi říkal, ať o ní předemnou nemluví, že o ní nevím!!!!
Já se našemu vztahu nevěnovala? Ano, nevařím. Ale kolikrát jsem se ptala, jestli někam nepůjdeme nebo jestli se nepodíváme alespoň na nějaký film.. Nene, hry na PC byly vždy důležitější, už dlouho jsem si ve vztahu připadala sama! Vždyť jsme nikam spolu nechodili, pořád jsme byli doma, on si hrál hry a já z nudy dělala věci do práce (nebo do školy, protože stále dálkově studuju).
Co se týče jeho střední školy nebo učňáku, já za něj nechodila za školu. Kolikrát jsem po něm chtěla, aby se přihlásil na nějakou střední a dodělal si něco.. Já to nebyla, kdo do té školy pak nechodila. A nikdy by mě nenapadlo lhát svým kamarádům a vlastní rodině, že jsem si tu maturitu dodělala, jako on!!!
Našetřil si 27tisíc? Jak? Z čeho? A proč mi nevrátil peníze, které mi dluží, když už si dokázal našetřit takové peníze? To to jako plánoval tak dlouho? Au.

*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čaj se psem Čaj se psem | Web | 8. ledna 2017 v 23:21 | Reagovat

Neslyším:-))

2 Elis Elis | Web | 13. ledna 2017 v 17:00 | Reagovat

Strach je součástí života, ale nesmíme si jím nechat ovlivňovat život... zajímavá hudba...

3 MaikelW MaikelW | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:44 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama