Čas Vám nikdo nevrátí...

Volný víkend?

22. října 2016 v 0:17 | Elle |  Proud myšlenek
- "Volný víkend?" -

Tento nadcházející víkend je od září mým druhým volným víkendem. Hurey!
Většinou mám volnou pouze neděli a v neděli většinou jen uklízím a připravuji se do práce, takže je to stejně spíše pracovní volná neděle a když se vykašlu na úklid, tak jen polopracovní volná neděle.

Teď mě čekají 2 dny volna. A strašně se na to třepu! Už měsíc :D
Nevím, co budu dělat!

(Zdroj: youtube.com// Take me to church - Hozier (violin/cello/bass cover) - Simply Three)

Na stole mi zase leží pěkně dlouhý seznam úkolů, co potřebuji dodělat a udělat.
Jsou to věci z práce, co jsem nestihla.
Nebo věci do práce, které mi pak usnadní v budoucnu práci.
Mám také hromadu restů ze studia na univerzitě.
Nebo bych konečně mohla zaplatit pár záležitostí, které se týkají rekonstrukce domečku. Také bych měla zaplatit školné. Uhnat někoho, aby mi zaplatil za zakázku, kterou jsem pro něj dělala.
Mohla bych také zítra ráno vzít na celý den focení airsoftu. Jenže... Nechce se mi, ač strašně ráda fotím - zrovna airsoft. Ale.. Jsem unavená. Potřebuji sobotu. Potřebuji volný víkend. Nutně.
Tento týden mám za sebou odpracovaných 64 - 70 hodin (minimálně) + 10h cestování (přibližně), vlastně to bylo každý den od 5:00 do 22:00. Tento týden byl trochu extrémní. Zaskakovala jsem za kolegu.
Naštěstí avizovaná kontrola nepřišla. Tedy přišla, ale kontrolovala a řešila něco jiného.
Takže až za 14 dní.

(Zdroj: pinterest.com)

Na práci si nestěžuji (zatím :D). Zatím mě hodně baví. Dělám ji 2 měsíce a jsem z toho prostředí a náplně práce celkově nadšená.
Každopádně také z peněz :D Dokonce jsem dosáhla svého cíle: měla jsem nějaký cíl, kolik bych si chtěla měsíčně vydělávat a překračuji ho o 20%. Až projdu školením a dostuduji, zas vše povyskočí výš. A na daních mi také vrátí, raději si daně dělám sama. Jen s tím studiem to nevidím moc světle, nemám čas, jsem ráda, že jsem schopná na univerzitu přijet a fyzicky to tam vydržet.
Celkově jsem zvědavá, jestli tato práce má alespoň ještě 2-3 roky budoucnost, jestli se nebudou muset rušit pobočky. Uvidíme časem. Do té doby chci rozjet focení.
Divím se, protože minulý rok jsem dělala to samé, pod jiným vedením, v jiném kolektivu, v jiném městě a myslela jsem, že to tam nevydržím. Nevydržela jsem to tam. Odešla jsem a poslední měsíc jsem do práce nechodila vůbec, jelikož jsem se poté 3 měsíce dostávala z deprese.
Celé to krásné léto je navždy zahozené, nebyla jsem schopna vyjít mezi lidi.
Nějak jsem nepobrala negativitu vedení a celého toho kolektivu.

Teď jsem z té stejné práce, co dělám někde jinde, nabitá. Jen s tím rozdílem, že se v některých oblastech mohu více soustředit na některé podstatné věci a neustále komunikuji v angličtině. Ehm, v ček-inglištině :D kolegovi z kanady musím znít jako pravý nefalšovaný rusák :D
Doufám, že mi to vydrží minimálně do července, než (snad) odjedu na dovolenou. Chtěla bych jet na týden až 14 dní fotit do Chorvatska airsoft (snad to klapne) a pak bych tam chtěla zůstat, v jiné oblasti, a prostě jen ležet u moře a chodit si pro zmrzlinu. Dejme tomu měsíc a půl? 5-6 týdnů - vysněná dovolená: nic nedělání.
Snad to už letos klapne. Vždy si léto plánuji a těším se a nikdy mi nevyjde. Buď nejsou peníze, nebo se bojím jít do některých věcí sama a nebo mám depresi :D :D :D
Nevím totiž, co bude v létě s prací, jestli nebudu muset spíš pracovat, než se válet. Nebo budu řešit svůj domeček.
Ale vážně bych té práci v létě moc nedala, jen bych všeho nechala a jen fotila zakázky :D Začínají se mi ozývat známé, co mají děti a budou mít svatby, tak uvidíme. Pořád si myslím, že fotit neumím - hloupé sebeubíjející a sebezastavovací myšlenky.


Dále mám na stole vypsané také uklízecí úkoly. Vážně nestíhám uklízet. Na bytě se mi všechno kupí, snažím se to průběžně udržovat, ale jsou chvíle, kdy si říkám, že se snad najde někdo, kdo by to mohl udělat za mě - nenajde. O to je to mrzutější.

Totální nechápačka údělu ženy (?). Ale tohle blití slov sem psát nebudu.

Nakonec to dopadne tak, že o víkendu nebudu dělat nic.
Přece jen...

(Zdroj: pinterest.com)

Štěstí, že příští týden jdu do práce jen 2x a mám naordinovaný jen poloviční pracovní režim.

*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama