Čas Vám nikdo nevrátí...

Samota

7. června 2015 v 23:14 | Elle |  Proud myšlenek
- Samota -

Nevím jak vy, ale zbožňuji své chvíle samoty. Například tento víkend, který jsem měla jen sama pro sebe, sama v bytě, nikdo mě nerušil (víceméně).
Mám ráda, když si tak uklízím, co mi vadí... když zkouknu nějaký film, který mám vyhlídnutý... když jdu do obchodu a nemusím mluvit s žádným člověkem, který by šel se mnou... když můžu vlastně mlčet celý ten čas... když ležím s králíkem na gauči a koukám na reklamy v telce... když můžu přemýšlet a u toho si vyčistit hlavu... když se můžu koupat s otevřenými dveřmi na chodbu... když se vykašlu na práci a nic do ní nedělám (teď si upřímně tluču hlavou do zdi, že já blbá...).. když mě nechodí nikdo otravovat, zrovna když něco dělám a nechci u toho být rušena...

Občas to tak má asi každý.. Je fajn být někdy sám se sebou.
Asi jsem extrém, jelikož mám ráda svou introverzi. Baterky si dobíjím o samotě, těším se na to, až budu sama a odpočinu si odevšeho a hlavně od lidí. Z lidí mám extra kolikrát fobii :D dá-li se to tak nazvat. Když mám např. volno, nedokážu jít mezi lidi, nedokážu mezi nimi fungovat, vadí mi a nechce se mi s nimi mluvit, unavují mě - jakoby ze mě vysávali veškerou energii z těla.

Víte co je nejhorší?
Když se někomu zmíním, že mám volný víkend. Bohužel jsem se omylem před kamarádkou prořekla, že tento víkend nemám nic naplánováného a že vlastně budu celý víkend sama doma... A co se nestalo, jako obvykle, když se takhle prořeknu... Ten člověk mi v podstatě naplánoval celý víkend! :D
Občas mě mrzí, že spousta mých známých, i těch, co mě znají velmi dobře, mě až tak dobře neznají a nechápou způsob, jakým si dobíjím baterky.

Zajímalo by mě, jak si dobíjíte své baterky vy...

*Elle* (from hell)
(Zdroj: internet)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | 19. června 2015 v 8:40 | Reagovat

Mám to podobně. I když v poslední době zjišťuju, že pro mě je těžký být sama se sebou.

2 Elle Elle | Web | 28. června 2015 v 17:45 | Reagovat

[1]: Někdy je to těžké, být sama se sebou, rozhodně.. Ráda někam zajdu s kamarády, pokud vážně chci a cítím, že to potřebuji, není to tak časté, holt u mne vládne spíše introverze a únava z práce, kde každý den pracuji s lidmi..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama