Čas Vám nikdo nevrátí...

Červen 2015

Summer 2015 - What to do?

28. června 2015 v 19:16 | Elle |  Summer_2015
- Summer 2015 - What to do? -

Za 2 dny mi začíná "volno", jde o takovou dobrovolnou "čekačku" na práci. Holt změna zaměstnání, je změna - něco musíš obětovat, něco získat:)

Takže mě čeká 58 dní volna!
Co teď? Říkám si.
Potřebuji nabudit, odpočinout si, zabrat síly do dalšího těžkého roku, udělat si v hlavě alespoň malinký pořádek a to nejdůležitější - zažít znovu šťastné léto.

Minulý rok jsem si udělala seznam cca 20 věcí, které bych chtěla v létě podniknout - velkou část z toho jsem neuskutečnila, jelikož do toho vlezlo něco jiného a musela jsem se zabývat jinými záležitostmi. S odpočinkem a nabíráním sil, to nemělo nic společného.
Rozhodla jsem se, že si znovu takový seznam vytvořím. Mohla bych jej zveřejnit zde na blogu a postupně plnit body, přikládat fotky... Třeba to někoho také zaujme a udělá si něco podobného, třeba ne, o to ani tak nejde - jde o vyplnění času při "čekačce" na práci.

Jdu do toho! Jdu psát realistický seznam úkolů a bodů, které bych chtěla v létě udělat. Které jsou splnitelné.
A co vy?
Šli byste do toho se mnou?

*Elle* (from hell)

Samota

7. června 2015 v 23:14 | Elle |  Proud myšlenek
- Samota -

Nevím jak vy, ale zbožňuji své chvíle samoty. Například tento víkend, který jsem měla jen sama pro sebe, sama v bytě, nikdo mě nerušil (víceméně).
Mám ráda, když si tak uklízím, co mi vadí... když zkouknu nějaký film, který mám vyhlídnutý... když jdu do obchodu a nemusím mluvit s žádným člověkem, který by šel se mnou... když můžu vlastně mlčet celý ten čas... když ležím s králíkem na gauči a koukám na reklamy v telce... když můžu přemýšlet a u toho si vyčistit hlavu... když se můžu koupat s otevřenými dveřmi na chodbu... když se vykašlu na práci a nic do ní nedělám (teď si upřímně tluču hlavou do zdi, že já blbá...).. když mě nechodí nikdo otravovat, zrovna když něco dělám a nechci u toho být rušena...

Občas to tak má asi každý.. Je fajn být někdy sám se sebou.
Asi jsem extrém, jelikož mám ráda svou introverzi. Baterky si dobíjím o samotě, těším se na to, až budu sama a odpočinu si odevšeho a hlavně od lidí. Z lidí mám extra kolikrát fobii :D dá-li se to tak nazvat. Když mám např. volno, nedokážu jít mezi lidi, nedokážu mezi nimi fungovat, vadí mi a nechce se mi s nimi mluvit, unavují mě - jakoby ze mě vysávali veškerou energii z těla.

Víte co je nejhorší?
Když se někomu zmíním, že mám volný víkend. Bohužel jsem se omylem před kamarádkou prořekla, že tento víkend nemám nic naplánováného a že vlastně budu celý víkend sama doma... A co se nestalo, jako obvykle, když se takhle prořeknu... Ten člověk mi v podstatě naplánoval celý víkend! :D
Občas mě mrzí, že spousta mých známých, i těch, co mě znají velmi dobře, mě až tak dobře neznají a nechápou způsob, jakým si dobíjím baterky.

Zajímalo by mě, jak si dobíjíte své baterky vy...

*Elle* (from hell)
(Zdroj: internet)