Čas Vám nikdo nevrátí...

Tak se poserte!

20. března 2014 v 19:55 | Elle |  Proud myšlenek
- Tak se poserte! -

Je mi totálně šumák, že se nějaký podělaný člověk skoro psychicky zhroutí, jen proto, že se mu delší dobu neozvu, nebo mu za celý týden nenapíšu ani hloupé ahoj, ani nenapíšu jako první atd.
Mám já to vůbec za potřebí?

2 měsíce v kuse jsem psala diplomku, materiály jsem měla sehnané už dříve, ale dohromady jsem ji dávala celé 2 měsíce. Neměla jsem vůbec na nic čas. Z pochopitelných důvodů jsem se vytratila ze života živých a žila jsem si ve světě práce a školy. Občas holt člověk musí pro dobro budoucnosti (LOL) obětovat pár svých volných dnů. A to jsem nedávno udělala.
Jenže...
Nechápu ty sobecké lidi, že to nechápou.
Na mou negativní odpověď (že nikam nepůjdu, že nemám čas: píšu diplomiu nebo jsem v tu dobu v práci) mi lidi akorát tak nadávají, že si nikdy neudělám čas a jsem jen v práci a dělám jen školu.
Mám já za potřebí mít takové kamarády nebo teď už jen známé, kteří mi spíš vyčtou, že nemám čas a pak se se mnou nebaví a jsou uražení? Kdyby alespoň nabídli pomocnou ruku, že mi s něčím pomůžou, jen abych to měla rychleji hotové a pak s nimi třeba ten ušetřený čas strávila. Ale ne, všichni chtějí všechno hned a když to nemají, tak jednají agresivně.
Je mi z těch lidí zle, je mi na blití.
To je úplně jako jsou dnešní děti na školách.. Po prvním neúspěchu a zjištění, že jsou vlastně hloupí, všechno zahodí a začnou nadávat, agresivně otravovat celou třídu a nikdy, nikdy se nezamyslí nad sebou, nezkusí to znovu, nebojují... Nikdy.
Děs.
Ať se klidně takoví lidé ze mě poserou, je mi to jedno. Takoví lidé do mého života nepatří.

*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama