Čas Vám nikdo nevrátí...

Jak ten čas letí, když mám volno

19. února 2013 v 15:59 | Elle |  Proud myšlenek
- Jak ten čas letí, když mám volno -

Nehorázně rychle a zmateně!
Ještě jsem nezačala plnit můj plán na tento týden a už je úterý. Jo, akci ve stylu 30.let, mám za sebou, konala se v sobotu. Neděli jsem prospala. Včera jsem byla s kolegyněmi z práce na obědě, vyzvedla jsem si ve škole knížku od spolužáka, skočila si konečně koupit nové kalhoty (ty, které jsem měla předtím se mi totálně rozpadly!).
Tak jsem přece jen něco stihla, alespoň ty kalhoty. Alespoň to nakupování mám za sebou. Nemám ráda nakupování, i když je to někdy potřeba, někdy nutná potřeba, jako zrovna včera, ale já to myslím i trochu jinak...
Holky často nakupují, to je pravda. Často kraviny, že? Podle vás, kteří to nechápou.
Já třeba (nemůžu mluvit za ostatní holky) mám takový seznam věcí, které ci chci koupit, které "potřebuji" koupit, jako třeba pásek k ryflím, šátek k triku, naušnice k řetízku, hodinky - místo mobilu, boty ke kalhotám, tašku ke kabátu...
Seznam mám, ale nikdy se prostě neseberu a nejdu to koupit. Proč? Popravdě se mi ani nechce, utrácet za takové kraviny (jen když jsou v akci!).
Moje zásada č. 1 - kupuj vždy to, co je nutné!!!
Nutně ty hodinky nepotřebuji, nutně ani nepotřebuji ty boty k těm kalhotám a vlastně ani tašku ke kabátu... Mám přece to, co ještě mám, koupím si to až mi to odejde. Asi jsem divná, to rozhodně, ale někdy mě doopravdy postihne před nákupní a rozhazovačnou horečkou rozum, který mi řekne, že to není důležité, abych to měla.
Pak toho hodně ušetřím :)
Poslední dobou jsem všechno, co jsem ušetřila házela do školného, nájmu, jídla a do knih = tak možná proto se ze mě stala holka, co tak moc nerozhazuje, i když by doopravdy ráda.
Nakupování je pro holku někdy jako odpočinková terapie, i když z obchodu příjde totálně utahaná :D. Dříve jsem to nechápala, ale časem na to přijde každá holka.

Měla bych se některých věcí, co mám ve skříni zbavit. Hlavně z toho důvodu, že mi už překáží a já to už dávno nenosím a nechápu, proč to u sebe ještě stále mám. Prodám to, někde někomu.

Kolegyně chtějí jet na Bali. Ptaly se mne, jestli bych s nimi také jela.
Rozhodně bych jela!
Ale nemám 40.tisíc na vyhození v období, kdy nebudu mít skoro žádný příjem (o prázkách). A vyhodit 40.tisíc, když se budu teď stěhovat do jiného bytu a před prázdninama znova hledat nový byt (kauce+provize, pokud to bude přes realitku)? To fakt ne... Nehledě na to, že budu muset pak koupit nějaký nábytek...
Bylo by to krásné, odjet si na 3 týdny na Bali, ale doopravdy na to nemám. Možná někam, kde by to nestálo 40.tisíc. I když je Bali velice levná země, údajně, co jsem slyšela, i přesto, zas takový boháč nejsem... Mě neživí rodiče a ani manžel, holt co už.
O prázdninách bych chtěla jet hlavně domů. a možná třeba i někam jinam... třeba k moři. jenže s mým přítelem k moři asi těžko někdy pojedu. Já mu to platit rozhodně nebudu.

Jdu odpočívat, tak se mějte :)
*Elle*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama