Čas Vám nikdo nevrátí...

Vánoční volníčko

29. prosince 2012 v 22:55 | Elle |  Proud myšlenek
- Vánoční volníčko -

Máme tady vánoční volno, které bude trvat ještě 5 dní, u některých to může být jinak, u mě je to 5 dní. Měla jsem tolik plánů, tolik nápadů, co s tím volnem udělat. A víte co? Já ho prospala Smějící se.
Fakt bych měla něco dělat a zamyslet se, zda se budu takhle flákat dál a nechám zase věci na poslední chvíli nebo se na některé věci připravím dopředu a začnu makat. Příjde práce a zase bude plno práce kolem příprav, výletů a ostatního.
Vím dopředu, co mě čeká a nevyužiju toho?
Docela kravina. Alespoň část dne obětovat pro trochu klidu budoucnosti. Nemám ráda stres. Stejně se mu nevyhnu Smějící se.
Vánoce? Fajn. Byla jsem na 3 dny doma. Žádná velká změna. Brácha byl u své přítelkyně, za ségrou přijel ten její,...
Navštívili jsme nějakou rodinu :) Pst, babička má nožky jako laňka Smějící se a čumáček ještě víc krásnější, než dřív. Tvl, jak já ji miluju! Za dědou jsme nebyli..
Nebyla jsem poprvné po 4 letech za Scottym, ani když měl narozeniny, ani ani... Už to začíná? Zapomněla jsem? nepotřebuju mít místo, kam za ním chodit, už mi stačí vzpomínat jen v hlavě?
Nevím. Když si na něj vzpomenu, tak je to pořád stejné, jako ten den, kdy.. Stejné. Naprosto stejné.
Ale také ne. Také začínám být občas i šťastná, když si občas vzpomenu. Zvláštní.
Netušila jsem, že někdy toho dosáhnu. Že někdy budu v téhle fázi, která přestává bolet. Možná to je dobře. Možná je tohle čas, kdy to potřebuju, potřebuju jít dál, ještě dál, než jsem teď.
Scotty mi vždy věřil, věřil, že všechno zvládnu, těšil se z toho co jsem dělala, jaká jsem byla.. Nikdy mu nemůžu poděkovat, za to jak ve mě věřil. Pořád si tak nějak myslím, že je tady pořád, slyším jeho myšlenky, a vím, že nesmím polevit, vím, že mi věří.
Tak naivní představy. Ale pomáhají.
Lidé doopravdy vstupují do našich životů s nějakým důvodem. Aby ho změnili, aby ho nějak narušili, předělali a je jen na nás, co si z toho vezmem, zda si z toho vůbec něco vezmem nebo zůstanene slepí a nepochopíme, proč jsme dotyčného měli potkat. Vždy to tak je. U každého člověka, který existuje. U každého člověka, kterého máme v životě. Každý vám přišel něco dát, každý vás má něco naučit a vy je.
Nezapomeňte na to.

Nojo, vánoce, sentimentální čas, kdy vzpomínáme a myslíme na kraviny.
Mohla jsem se zmínit o dárcích, o králíkovi, o rodině, o tom, že brácha měl zase další bouračku, o čemkoli jiném, než o tom o čem jsem se teď zmínila.. A já vás nakrmila totálními kecy z mého mozku, které stejně nedávají smysl..

Sorry za spam :D
*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama