Čas Vám nikdo nevrátí...

Pan domovník

29. prosince 2012 v 23:17 | Elle |  Proud myšlenek
- Pan domovník -

Ono je těžké držet se své motivace, která vás žene dál, do každého dne.
Přece jen mám jednu radu, které se sama držím, a to: Nepolevuj! Nepolevuj! Za ten pocit, až všechno dokončíš, ti to přece stojí! Nechceš cítit prohru, chceš cítit spokojenost z dobře odvedené práce. Chceš být na sebe hrdý, i kdyby to mělo trvat jen jednu hodinu v životě. Stojí ti to za to! Nepolevuj! Vydrž!


Něco na tom je.
Neměli byste si všímat toho, co říkají ostatní lidé. Ne řečí, které se vám nelíbí, protože ty řeči, vás, vaši sílu jen sráží a to nepotřebujete, nepotřebujete slyšet, že máte jedno oko větší než druhé, že neumíte krásně psát, jako Monička odvedle, nepotřebujete vědět, že Patrik odnaproti je doktor a vy jen student střední školy, který na vysokou ani žeprý pomyslet nemá, protože na to podle učitelek a rodičů nemá.
BLBOST!
Všechno to jsou žvásty!
Jen vy sami víte, čeho jste schopni. Sami víte, co dokážete. Kam dokážete vyskočit. I když si myslíte, že to nevíte a nikdy vědět nebudete.. Máte to v sobě, máte to v srdci, je to všechno ve vás a je jen na vás, zda zkusíte nakročit nějakou cestu, kterou si třeba jen z náhody vyberete a zkusíte ji. Bez zkoušek, nikdy nezjistíte, zda na to máte, zda to zvládnete.
Lidé by se neměli vzdávat, ne tak lehce. A vy, musíme v sobě najít sílu, která vám dá každý den vědět, že nejste pouhé panenky na hraní nějakého tvora nad námi, ale že zvládnete spoustu věcí i sami, bez pomoci jiných.

Doporučuji, pro začátek, pro nakopnutí na každý den, abyste si tenhle obrázek vytiskli, nalepili na zeď (na místo), na kterou určitě každý den kouknete, každý den si to přečtěte a běžte do ulic.
(Nebo si na tu zeď hoďte jiný citát, který vás nakopne.)
Funguje to.


Podívejte se na mě. Stále ještě "bojuju", ještě není vše, tak jak bych chtěla, ale už to není takové, jako na začátku.
Každým krokem, dnem, úsměvem je to lepší a lepší.

*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama