Čas Vám nikdo nevrátí...

Zítra znova do práce

27. listopadu 2012 v 21:51 | Elle |  Proud myšlenek
Zítra znova do práce

Tak jo. Byla jsem nemocná. Doopavdy hodně nemocná. Totální horečky, totálně zacpaný nos, prostě chřipka jak...
Ještě teď mám totálně zacpaný nos. Měla bych jít na orl, ale ne a ne se tam dostat :D.
Týden jsem si poležela doma v peřinách :)
Super. Konečně jsem si odpočinula, napsala 3 seminární práce do školy a celkově si tu nemoc užila (až na to lítání po doktorech).
Zítra jdu do práce. Na jednu stranu se mi chce... Ale co kecám: Nechce se mi tam!
Popravdě, to vychovatelství v družině mě nebaví. Divné. Přijala jsem to místo hlavně kvůli družině, ne kvůli tomu ostatnímu, co tam dělám. Zvláštní je, že mě to ani nebaví. Jen tam přežívám těch pár hodin, co tam jsem.
Už od začátku vím, že tam dlouho nejspíš nezůstanu. Chtěla bych, alespoň 3 roky. Uvidím, jak moc mě to tam bude deptat. Nejhorší je první rok, než si projdu vším tím školním obdobím a akcemi a než si udělám přípravy... Příští rok, jestli tam budu znova pracovat, tak už nějaké přípravy, náměty na činnosti budu mít vymyšlené, už mě to nebude tak žrát v hlavě a časově, na to se doopravdy už těším.
Možná že si přes velké prázky udělám pár příprav dopředu, ale pochybuju, budu mít jiné zájmy :D Třebaaa - učit se na státnice? :D Těžko. Prostě budu mít volno :P
Takže sluníčko, pohoda, občas brigáda, občas kouknu na učení na státnice a když se doopravdy budu nudit, tak si třeba nachystám nějaké přípravy.
Mě se tam zítra nechce:(
Musím to vydržet. Jen jeden den. Ve čtvrtek už to bude lepší:) Rozhodně.
Tak moje kecy pro dnešek ukončím.
Mějte se a doufám, že se vám zítra chce do školy, práce, na brigádu, kamkoli.. víc než mě :D (jasné, nechce se vám, stejně jako mě).

*Elle*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama