Čas Vám nikdo nevrátí...

Dnešek

13. listopadu 2012 v 18:45 | Elle |  Proud myšlenek
Dnešek

Dnešek byl neskutečně krásný. Dlouho jsem nezažila den, kdy by všechno, co jsem udělala a na čem jsem pracovala šlo tak lehce, bez komplikací a všechno tak krásně navazovalo + bylo krásné počasí + potkala jsem člověka, kterého jsem dlouho neviděla (býv. spolužačku z výšky), přímo v práci + děti v práci byly neskutečně fajn + když jsem přišla na zastávku, jela mi hned tramvaj + když jsem šla do obchodu, tak moje oblíbené jídlo zrovna bylo v akci + mám úžasnou náladu!

Dokud mi ji nezkazí spolubydlící, naproti z pokoje (býv. spolužačka ze střední) a nebude mít zase blbé kecy..
Momentálně chce řešit věc: "Proč jsem si se spolubydlící, se kterou jsem na pokoji, domluvila slečnu na úklid, když jsme měli službu a neudělaly jsme to my?"
Nechápu o co jí jde. Proč musí být tak negativistická, když je na světě tolik úžasných věcí, které člověka dokážou potěšit, ale ona vidí všude jen chyby, hnusné věci a negativismus = s takovým člověkem se nedá žít v jednom bytě a už ani kamarádit, proto jsem s ní a naším kamarádstvím po 8mi letech přátelství skončila. Doopravdy se to nedá vydržet, když tě kamarád neustále buzeruje za všechno, co děláš i neděláš.
A co se týče toho uklízení...
Kdybyste měli toho tolik na práci a prostě něco museli neudělat, věděli byste, že byste za to dostali pojeb (od stejně straého kamaráda = nechápačka), tak si určitě raději zaplatíte někoho, kdo práci, kterou nestíháte udělat, udělá za vás a máte klid, ne? Jenže my snad klid nikdy mít nebudeme, protože je to té krávě naproti v pokoji nelíbí, že jsme to neudělaly my. Smějící se Mám dneska tak dobrou náladu, že ji beztak pošlu do prdele. Smějící se Ať si na takové vyskakování na mě nezvyká.


PS: Dnes jsem byla a stále ještě jsem: šťastná!!!!

*Elle*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malá holka Malá holka | E-mail | Web | 4. prosince 2012 v 0:25 | Reagovat

Jo.. Myslím, že jsme na tom stejně.. Také se dokážeš radovat z maličkostí a když už přijde "šťastný den", na všechno sereš a užíváš si! Jinak moc hezká fotka a i blog! :)

2 Elle Elle | Web | 9. prosince 2012 v 21:07 | Reagovat

Děkuju. Přesně tak, vždy se raduju z maličkostí :-) To je vlastnost, kterou si nejvíc užívám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama