Čas Vám nikdo nevrátí...

Kamarádka - ES-

23. října 2012 v 21:00 | Elle |  Proud myšlenek
- Kamrádka -

Tak jsem dneska vzala odvahu a napsala jsem své spolužačce z výšky. Říkejme jí -ES-. Omluvila se jí, že jsem se tak dlouho neozvala a že jsem bez jakéhokoli vysvětlení přestala na pár měsíců reagovat na zprávy, školu změnila na dálkovou a ztratila se.
Odpustila mi. Doufám.
Důležité je hlavně to, že jsem jí napsala. Možná by mi napsala ona, ale jsem radši, když jsem to udělala já. Přece jen jsem se nakopla tím, co jsem včera napsala.
Občas člověk musí "stáhnout ocas" a omluvit se. Měla jsem pár osobních i technických problémů a jen jeden jediný důvod, proč jsem se jí doteď neozvala - já. To jen kvůli sobě, byla jsem lenivá, stále jsem. Odkládala jsem to na jindy, jenže... Ono je vždy lepší, když danou věc, která Vás napadne, když ji uděláte hned, nebo si alespoň napíšete limit do diáře, do kdy to uděláte.

Jsem tak ráda, že jsem se jí ozvala.
Moc kamarádů nemám. Ještě mě čeká jedna kamarádka. Říkejme jí -Z-. Kdoví, jak to vezme ona. kdoví jestli mám vůbec sama chuť se jí ozvat. U téhle druhé mám spíš pocit, že bych se jí MĚLA ozvat, že MUSÍM, že je to nějaká zvláštní POVINNOST. Ale že i když se jí ozvu, neudělá mi to radost, jako u kamarádky -ES-.


-ES- mám strašně moc ráda. Něco mě k ní přitahuje. Nevím co to je. Možná mi je vzhledově hodně sympatická, ale také i tím, jaká doopravdy je. Je milá. Kdo by se nechtěl stýkat s milým člověkem?
Ráda jsem si s ní vždy povídala a ráda jsem s ní chodila na brigády. Čas, který jsem s ní strávila, jsem nikdy nelitovala a vždy jsem z toho měla dobrý pocit.
Vždy, když z něčeho máte dobrý pocit, držte se ho (toho). Dovede vás to hodně daleko, až tam kam jen budete chtít.
A já s -ESkem- půjdu v pátek ven. Jsem šťastná. Tak moc, že to prostě někomu musím říct a jelikož u mě nikdo není, komu bych to šla říct, jste to vy, bohužel pro Vás.
Člověk se o svou radost musí podělit :D
Doufám, že nám páteční večer nic nenaruší a výjde.

Moc bych si přála mít skutečnou kamarádku, se kterou bych byla víceméně stále v kontaktu a měla s kým jít ven, pokecat, opít se, nakupovat, chodit do kina, užívat života s někým, kdo mi je sympatický a s kým si rozumím. Přála bych si to. Nikoho takového zatím nemám.
Jsem špatná kamarádka. Ale vím, že umím být lepší! Když chci! A já už chci!

Elle
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama